Ubytování

Tisk
PDF

Nabízíme celoroční ubytování pro jednotlivce i kolektivy v krásném prostředí Lednicko-valtického areálu v obci Hlohovec. Penzion se nachází v klidné okrajové části obce s výhledem na okolní rybníky a Pálavské kopce. Hlohovec, malá obec nacházející se mezi Valticemi a Lednicí nabízí svým návštěvníkům klidný a ničím nerušený pobyt v centru Lednicko-valtického areálu. Hlohovec je ideálním místem pro prožití klidné dovolené spojené s ochutnávkou moravských vín, tak pro aktivní odpočinek na kole při toulkách na vinařských a lichtenštejnských cyklotrasách.

penzionNabízíme Vám příjemné ubytování v našem vinařském penzionu. Moderně vybavené pokoje se nachází přímo nad vinným sklepem.

Penzion nabízí svým hostům 5 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a 1 čtyřlůžkový pokoj. Na každém pokoji je LCD televizor a klimatizace. Penzion má dvě patra na každém z nich je společná koupelna a WC. V horním patře jsou 4 dvoulůžkové pokoje, v dolním patře je 1 čtyřlůžkový a jeden dvoulůžkový. U spodní koupelny je k dispozici za poplatek sauna. Ve spodním patře je klimatizovaná společenská místnost s velkoplošnou televizí a plně vybavená kuchyňská linka(lednička, myčka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, topinkovač, ...).

Možnost parkování přímo u penzionu.

20124578Ceník ubytování:

1 osoba / noc 450,-

2 a více nocí / 400,-

Děti do 6-ti let bez nároku na lůžko zdarma.

Domácí zvířata po domluvě 50,-/den.

Možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma.

Služby pro naše hosty: